İNSAN KAYNAKLARI

DÜZEY'Lİ OLMAK
Grup olarak 2018 yılında lanse ettiğimiz “İşin Özü İnsan” anlayışı çerçevesinde, başarı için kenetlenen bir ekiple geleceğe yürüyoruz. Yükselen hedeflerimize ulaşma yolunda şirketimizin rekabet gücüne güç katacak doğru yetenekleri ailemize kazandırmak ve yüksek çalışan bağlılığına sahip, en fazla tercih edilen ilk 3 gıda/hızlı tüketim şirketinden biri olmak ana hedefimiz.

DÜZEY'Lİ OLMAYA HAZIR MISIN?
Sektörünün lideri Düzey’de çalışmak, mutlu ve verimli bir çalışma ortamının parçası olup, bizimle değer üretmek, parlak bir kariyer yolunda
ilk adımı atmak isterseniz sizi de aramıza bekliyoruz.

Bizi daha yakından tanımak için çalışanlarımızı dinleyebilirsiniz.

İŞE BAŞVURU SÜRECİ
Değişen trendlere uyum sağladık, işe alım sürecinde tüm aşamalarda dijitalleşme yönünde önemli adımlar attık. İç İlan Sistemi ile adayların başvurularının alınmasından Onay Görüşmeleri sürecine dek her aşamada yapılandırılmış bir prosedürü takip ediyoruz. Adaylarımıza kusursuz bir iş başvurusu deneyimi yaşatmak için onlara yaşadıkları deneyimlerle ilgili bir anket uyguluyor, aday memnuniyetini en üst noktaya taşıma hedefiyle, adaylarımızdan gelen öneriler çerçevesinde süreci geliştiriyoruz. İş başvurusunda bulunan herkesin fikirlerine önem veriyoruz. Profesyonel yaklaşımımıza adaylarımızdan gelen pozitif yorumlar bizi daha da motive ediyor.
Bu deneyimi yaşamak ve aramıza katılmak için :
STAJ BAŞVURULARI

Yetenek Fabrikası Staj Programı, gençlerimizi geleceğe hazırlıyor, yeni
yetenekleri keşfetmemizi sağlıyor.

İşini tutkuyla yapan bu ekibin değerli bir üyesi olmak istersen, kampüsten geleceğe uzanan yolda önemli bir adım at, Yetenek Fabrikası’na hemen başvur.

Başvurular, her yıl Nisan-Haziran ayları arasında aşağıdaki link üzerinden alınmaktadır.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN :
STAJ TÜRLERİ

Uzun Dönem Staj

Yetenek Fabrikası Staj Programı ile 3. – 4. sınıftaki yetenekli üniversite öğrencilerinin ve yeni mezunların başvuruları alınır, şirketimiz içerisindeki performansları ve potansiyelleri sonucunda uzmanlık alanlarında yetiştirilmek üzere ailemize kazandırılır.

Kısa Dönem Staj / Online Staj

Zorunlu stajı olan ve kısa dönem staj yapmak isteyen öğrencilerin başvuruları alınarak belli kriterler çerçevesinde değerlendirilir. Seçilen öğrencilere yaz aylarında kısa dönem staj imkanı sunulur.