DÜZEY AYRICALIKLARI

Düzey’de Kariyer

Düzey’de fırsatlarla dolu
bir kariyere başla!

Özgüveni yüksek ve yeni fikirlere açık çalışma arkadaşlarımızın tercihi olmaktan gurur duyuyoruz. Soru sormaktan ve sorumluluk almaktan çekinmeyen, güven ve şeffaflık ile gelişen ekip ruhu zihniyetine sahip, tutkusunu ekip arkadaşlarına aktarabilen herkesin aramızda yeri var. Doğru role doğru aday bakış açısıyla geliştirdiğimiz iş başvuru ve değerlendirme süreçleri doğrultusunda geleceğin Düzeylilerine bir işten daha fazlasını sunuyoruz.

Çevik ve dinamik bir çalışma kültürü ile kişisel ve mesleki gelişimlerini desteklediğimiz her çalışanımız markamızı temsil eden profesyoneller olarak yenilikçi ruhlarıyla kimliğimize katkıda bulunuyor.

Profesyoneller

Deneyimli bir profesyonel olarak Düzey’de kariyer gelişiminizi güçlendirmeye ve gerçek potansiyelinizi ortaya çıkarmaya hazır mısınız?Düzey’de deneyiminizi geleceğe taşıyor, kendinizi geliştirmenize katkıda bulunuyor, yeteneklerinize değer veriyoruz.

Açık pozisyonlara hemen başvurun.

       

Soru sormaktan ve hata yapmaktan çekinmiyor, tam sana göre bir staj tecrübesi arıyorsan başvurunu bekliyoruz!

Düzey’de kişiliğine, eğitimine, yeteneklerine ve hayallerine yani tam olarak sana uygun bir staj programı var. Hata yapmaktan korkmadığın, soru sormaktan çekinmediğin bir iş ortamında, güçlü referanslar liderliğinde kariyerine kusursuz bir başlangıç yapmaya ne dersin?

Yeni mezun ya da üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencileri için özel olarak hazırladığımız staj programı “Perfect Match” her sene Mayıs ayında başvuruya açılıyor. Sen de iş hayatındaki Perfect Match’ini bulmak istiyorsan, başvuruları kaçırma!