HAKKIMIZDA

Dijital Düzey

Tecrübe ve Teknolojiyi
Buluşturan Bir Düzey

Düzey’de dijitalleşmeye hız kesmeden devam ediyoruz. İleri veri analitiği ile süreçlerimizi daha akıllı hale getirerek her iş ortağımız ve satış noktamız için özelleştirilmiş farklı stratejiler geliştiriyoruz.

Dağıtım operasyonlarımızda matematiksel optimizasyon ve makine öğrenimi teknikleri kullanılarak Düzey’in değişen dağıtım ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirdiğimiz Dinamik Dağıtım Rota Optimizasyonu (DDR) sistemini kullanıyoruz. Bu sayede günlük mikro dağıtım operasyonumuzu sabit rotalar üzerinden değil, dinamik olarak en yüksek müşteri servis seviyesinde planlıyoruz. Aldığımız siparişleri en kısa sürede müşterilerimize teslim etmemizi sağlayan bu algoritma ile araç sayımızı optimize ederken, tükettiğimiz yakıt miktarını azaltarak çevremizi korumaya özen gösteriyoruz.

Müşteri ve satış noktası odaklı geliştirdiğimiz algoritmalarımız ile saha ekiplerimize karar destek sistemleri sunuyoruz. Satış noktasında doğru ürünleri doğru miktarda satıyor, satışları artırırken, iade riskini ve zaman kayıplarını azaltıyoruz. Sektörün geleceğine liderlik eden iş stratejilerimizi dijital dönüşümle geliştiriyoruz.

İşimizi ve süreçlerimizi en iyi şekilde yönetebilme olanağı veren zengin veri destekli dashboardlar geliştiriyoruz.

Geniş portföyümüzü akıllı teknoloji ve dijital dönüşüm stratejileriyle geliştiriyor, satış ve dağıtımın süreçlerini daha etkin ve verimli yönetmenin gururunu yaşıyoruz.