HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Türkiye’nin En Büyük Satış
ve Dağıtım Şirketi

Koç Holding’in hızlı tüketim grubundaki en büyük şirketi Düzey olarak 1975’ten beri portföyümüzdeki ulusal ve uluslararası lider markaların satış ve dağıtımını gerçekleştiriyoruz.

8 bölge müdürlüğümüz, 62 alt distribütörümüz ve 70 mobil bayimiz ile Türkiye’nin her yerinde 200.000’e yakın noktaya ulaşıyoruz.

Değişen teknolojiye ve dijitalleşen süreçlere kusursuz uyum sağlayan iş modelimiz, güçlü dijital alt yapımız, veriye dayalı modelleme tekniklerimiz ve çoklu marka dağıtım kabiliyetimizle sektörümüzdeki en yaygın dağıtım gücüne sahibiz.

Koç Topluluğu’nun bir parçası olarak toplumsal gelişimin ve ekonomik kalkınmanın yolunun daha mutlu çalışanlardan ve iş yerlerinden geçtiğine inanıyoruz. İnsanı merkeze alarak gerçekleştirdiğimiz dönüşümle çalışan deneyimine odaklanıyor; eşitlik, dayanışma, çağdaşlık ve yaşam boyu gelişim değerlerinin üzerine inşa ettiğimiz yenilikçi bir insan kaynakları perspektifiyle hareket ediyoruz.

8

Bölge Müdürlüğümüz

62

Alt Distribütörümüz

70

Mobil Bayii

200.000

Türkiye’nin Her Yerinde
Satış Noktası

Yarım asırdır işimizi büyük bir tutkuyla yapıyor, Türkiye’nin en sevilen markalarını sevenleriyle buluşturuyoruz. Tüm gücümüzle, adım adım, ülkemizde değmedik nokta bırakmadan hedeflerimize koşuyoruz.

Biz kimiz?
Biz Düzey’i Düzey yapan, kar, kış, soğuk, pandemi demeden işine sahip çıkan, bu sektörün en gizli kahramanlarıyız. Bazen düşebilir sonra daha da güçlü kalkabiliriz. Bazen hedefimizden sapıp aniden hedefin ötesine geçebiliriz. Bu uzun ve zorlu yolda ne ile karşılaşacağımızı her zaman bilemesek de emin olduğumuz tek bir şey var; O da; #BirlikteysekYolunda