1975’ten bu yana deneyimlerimiz ve sürekli geliştirdiğimiz yenilikçi fikirlerimiz ile hedeflerimiz doğrultusunda ilerliyoruz.

1975’te Beko Ticaret A.Ş.’den sonra Koç Holding’in ikinci ticari şirketi olarak kurulduk. İlk yıllarda Beko ürünlerinin satış ve dağıtımını gerçekleştirdikten sonra Türkiye’de sektöre yön veren markaları sevenleriyle buluşturma vizyonuyla hikayemizi ilk günkü tutkuyla devam ettiriyoruz. Deneyimlerimiz ve sürekli geliştirdiğimiz yenilikçi fikirlerimiz ile hedeflerimiz doğrultusunda ilerliyoruz.

Ulusal ve uluslararası birçok değerli markaya; teknolojik altyapımız, alanında uzmanlaşmış profesyonel ekibimiz ve Koç Holding bünyesinde yer almanın kazandırdığı güvenilir şirket kimliğimiz ile yol gösteren hizmet anlayışımızı sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Yarım asra ulaşan tecrübemiz ve işimize duyduğumuz tutkuyla Türkiye’nin en sevilen markalarını sevenleriyle buluşturuyoruz. Bu sektörün gizli kahramanları olmaktan ve geleceği bugünden karşılayan gelişmelere vizyonumuzda yer vermekten mutluluk duyuyoruz.